FK Nové Sady "B" - Sokol Čechovice 1:6 (1:3)

2.kolo

hráno na Nových Sadech 15.8. 2021
0:1 Halouzka (Novák) 16.min., 0:2 Šteigl 24.min., 1:3 Šteigl (Halouzka) 37.min., 1:4 Šteigl (Halouzka) 48.min., 1:5 vlastní gól 53.min., 1:6 Kolečkář (Šteigl) 88.min.

Klimeš

Veselý - Haluza - Walter - Hatle

Halouzka - Kolečkář - Novák - Valdez

Šteigl - Muzikant

Střídali:

46.min. Kolečkář (Jurníček), 51.min. Běhal (Veselý) 82.min. Sobota (Hatle), 82.min. Petržela (Muzikant)

Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

Sokol Čechovice - FC Beňov 2:3 (2:1)

1.kolo

hráno v Čechovicích 8.8. 2021
1:0 Muzikant (Novák) 4.min., 2:1 Muzikant (F.Halouzka) 42.min.

Klimeš

Veselý - Jurníček - Walter - Hanák

Valdez - Lakomý - Novák - Kadlec

Muzikant - F.Halouzka

Střídali: 67.min. Haluza (Valdez), 83.min. Nejedlý (Veselý), 87.min. Hatle (Novák)

V tomto utkání se jednoznačně potvrdilo, že stále platí pravidlo "nedáš - dostaneš". Množství šancí které jsme spálili za stavu 2:1 bylo alarmující a soupeř následně naší střelecké nemohoucnosti využil.

Začátek zápasu byl ale velmi smutný. Před úvodním hvizdem rozhodčího jsme uctili minutou ticha památku našeho dlouholetého fotbalového činovníka Luboše Meixnera, který nás tento týden náhle ve věku nedožitých 66 let opustil.

Následně jsme pak do utkání vstoupili opravdu výborně, hned ve 4.minutě obešel golmana Radim MUZIKANT a střelou z levé strany otevřel skóre. Soupeř mohl vyrovnat ve 12.minutě, ale Klimeš zachránil. O minutu později Novák z dobré pozice nepřesně hlavičkoval. Ve 21.minutě to bylo 1:1, nejprve Klimeš šanci zneškodnil, ale u odraženého míče byl první útočník hostí a prostřelil vše. O deset minut později měl Beňov opět šanci, ale náš brankář zachránil. Ve 40.minutě přišla opět naše chvíle, nepřímý volný kop před pokutovým územím hostí, skvěle rozehrál Halouzka a MUZIKANT vymetl levou šibenici 2:1. A takto skončil i poločas.

Druhou půli jsme začali herně výborně, prakticky jsme nepustili Beňov před našeho brankáře. Festival zahozených šancí začal v 54.minutě, kdy šanci Halouzky zneškodnil beňovský golman. O čtyři minuty později stejný hráč opět brankáře nepřekonal. O chvíli později se ocitl v nadějných šancích Kadlec a Valdez. V 65.minutě nastřelil tyč Novák. Místo aby to bylo 4:1 nebo 5:1 se soupeř držel na dostřel a v 67. a 72. minutě otočil skóre. Fotbalové pravidlo "nedáš - dostaneš" jsme si bohužel užili naplno.

Do konce zápasu se nám už vyrovnat nepodařilo a Beňov si tedy odvezl z Čechovic 3 body. Nicméně jedná se jen o první zápas sezóny, napravit tento zápas můžeme už příští neděli v Nových Sadech.

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Jsem hodně zklamaný z výsledku. Fotbal se však hraje na góly a ne na kdyby. Měli jsme snad osm šancí, ale neproměnili jsme je. Byla to jen naše nekvalita, na nic se vymlouvat nemůžeme. Soupeř vytěžil z minima maximum. Dopředu má běhavé a zároveň rozdílové hráče, kteří dokáží šance proměňovat. A to potvrdili. Produktivita rozhodla.

více ...

MFK Vyškov B - Sokol Čechovice 3:4 (1:0)

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník:

"V první řadě bych chtěl poděkovat hráčům. Všichni zaslouží slova uznání a respektu. Jsem na manšaft pyšný za jeho hru proti favoritovi. Před utkáním jsem říkal, že budu rád za jakýkoliv bodový zisk. Nyní musím říct, že pro nás jsou dva body ztráta. To není vychloubání, ale jsou to slova opřená o předvedenou hru. Měli jsme výborný vstup do utkání. Tak, jak jsme chtěli hrát, tak jsme hráli. Vysoko jsme napadali, eliminovali jsme tak soupeřovu rozehrávku. Přečetli jsme taky výstavbu jeho hry, donutili jsme tak Nové Sady k nákopům a ztrátám. Začali jsme precizně, ale paradoxně jsme dostali gól. Po propadnutí na levé straně šel soupeř do vedení na 1:0. Dostal nabídku a potrestal to. Ale to nás nepoložilo, spíše naopak. Ukázala se obrovská síla našich zkušenějších  hráčů, kteří podrželi míč a hru. Dokázali jsme domácí přehrávat, byli jsme nepříjemní na míči, a proto jsme si vypracovávali šance. Důležitým momentem bylo vyloučení Škody, po kterém jsme šli do přesilovky. Ale do poločasu jsme šli za stavu 0:1 z našeho pohledu. O přestávce jsem hráčům vtloukal do hlav, že 45 minut je dlouhá doba. A že nesmíme hlavně panikařit, ale dále tlačit. A trpělivě čekat na naše šance. Začali jsme dobře, hráli kvalitně, pak ale do utkání necitlivě vstoupil čárový, pan Slota. Byl signalizovaný prohřešek a měl se házet aut. Náš hráč Hanák ho jen bez sprostých slov upozornil, že se má házet opačně. A na pokyn Sloty byl vyloučen. Absolutně takovému rozhodnutí nerozumím. Po červené kartě následovalo deset hluchých minut, závěrečných třicet jsme ale podali skvělý výkon. Předvedli jsme i tréninkové šablony, to trenéra zahřeje na srdci. Výsledkem byl souboj našeho Halouzky s brankářem, kde byl náš hráč důraznější a vybojoval na sebe penaltu. Sám ji kopl, věřil si na ni a vyrovnal. Do té doby jsme hráli na hraně rizika. V posledních deseti minutách se nic moc nestalo a v penaltách se nám naštěstí překonat penaltové prokletí. Pro mě to byl zasloužený druhý bod, naopak ztráta by byla po předvedené hře smutná."

více ...

Sokol Čechovice - Sokol Opatovice 6:1 (4:0)

9.kolo

hráno v Čechovicích 4.10. 2020
1:0 F.Halouzka penalta 1.min., 2:0 Jurníček (Petržela) 31.min., 3:0 vlastní 36.min., 4:0 Petržela (Valdez) 39.min., 5:1 Haluza (Petržela) 73.min., 6:1 Walter (Muzikant) 87.min.

Sedlařík

Běhal - Jurníček - Lakomý - Hanák

Valdez - Kolečkář - Petržela - Muzikant

F.Halouzka - O.Halouzka

Střídali: 46.min. Pospíšil (Hanák), 46.min. Walter (O.Halouzka), 69.min. Haluza (F.Halouzka), 73.min. Hatle (Petržela), 75.min. Veselý (Běhal)

"Jsem strašně rád, že jsme zvítězili nad tímto souppeřem. Začalo to tím, že Muzikant výborně na straně vyřešil souboj. Byla z toho penalta a gól. Pak jsme vypadli z role, chybovali jsme. Sedlařík nás však podržel. Do poločasu se nám povedlo navýšit skóre. V poločase jsme udělali dvě střídání, chtěli jsme to ještě trochu oživit. V hlavě se ale našim hráčům usadil výsledek, mysleli si, že to bude v klidu. Ale soupeř snížil. Až v závěru se prosadili střídající hráči, Haluza dostal krásnou nahrávku od Petržely a velmi dobře vyřešil situaci. Muzikant zase po individuálce našel centrem Waltera. Soupeř pak nic neměl, po sedmdesáté minutě to bylo v klidu. Ve druhém poločase ale chyběla našemu týmu větší kvalita a dominance na míči. Vedení jsme podcenili a mysleli si, že se nic nemůže stát. Ofenziva ale zahrála super. Nyní nás ale čekají tři zápasy se soupeři z první pětky. Tato utkání nám nastaví zrcadlo."