rozpis zápasů ball
zavřít
Z Určic vezeme 3 body za výhru 2:3 (0:1) - 3x Šteigl.
V neděli 19.9. se v Čechovicích odehrají 2 zápasy - 10.00 hod. T.Všechovice, 13.00 hod. S.Brodek u Prostějova.
Starší žáci zvítězili nad FK Šternberk 5:0 (2:0) - 3x Macháček, 1x Halouzka, 1x Hradilík, mladší prohráli se stejným soupeřem 0:4.

Aktuality

Muži A: Sokol Čechovice - FC Kostelec na Hané 1:2 (1:0)

7.kolo

hráno v Čechovicích 20.9.2020
Branka:
1:0 F.Halouzka (Muzikant) 45.min.
Sestava:

Klimeš

Běhal - Jurníček - Lakomý - Hanák

O.Halouzka - Kolečkář - Novák - Muzikant

F.Halouzka - Jahl

Střídali: 8.min. Hatle (Jahl), 67.min. Valdez (O.Halouzka), 73.min. Petržela (Muzikant), 86.min. Haluza (Běhal)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Jan Veselý

 

více ...

Dorost "A" : Sokol Čechovice - Sokol Chomoutov 0:0 (0:0) na PK 3:0

2.kolo dohrávka hráno v Čechovicích 15.9.2020
Branka:
-----
Sestava:

Smékal

Rozehnal - Doseděl - Kobliha - Mynařík

Linney Charles - Robeš - J.Zabořil - Kratina

V.Zabořil - Zapletal

Střídali: Kvoch, Bureš, P.Macháň, Š.Machaň, Chlapčák
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva: Marek Začal

 

více ...

Muži A: Slavoj Kojetín - Sokol Čechovice 1:4 (0:1)

6.kolo

hráno v Kojetíně 12.9.2020
Branky:
0:1 F.Halouzka (Muzikant) 16.min., 0:2 Muzikant (F.Muzikant)  55.min., 0:3 Jahl (O.Halouzka) 84.min., 1:4 O.Halouzka (Ján) 90.min.
Sestava:

Klimeš

Hanák - Jurníček - Lakomý - Běhal

Hatle - Kolečkář - Novák - Muzikant - Valdez

F.Halouzka 

Střídali: 46.min. Ján (Hatle), 64.min. O.Halouzka (Valdez), 73.min. Petržela (Muzikant), 80.min. Jahl (Novák), 89.min. Nejedlý (Kolečkář)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...

Muži A: FK Slavonín - Sokol Čechovice 0:1 (0:0)

5.kolo

hráno ve Slavoníně 6.9.2020
Branka:
0:1 vlastní 82.min. 
Sestava:

Klimeš

Hanák - Jurníček - Walter - Běhal

O.Halouzka - Lakomý - Novák - Muzikant

Hatle - F.Halouzka 

Střídali: 46.min. Kolečkář (Walter), 60.min. Valdez (Muzikant), 73.min. Jahl (O.Halouzka), 81.min. Nejedlý (Hatle)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...

Muži A: Sokol Čechovice - FK Hlubočky 6:1 (2:1)

4.přípravný zápas

hráno ve Vrahovicích 26.7.2020
Branky:
1:0 O.Halouzka, 2:1 O.Halouzka, 3:1 Jurníček, 4:1 Frys, 5:1 Kucharčuk, 6:1 Kucharčuk
Sestava:

Klimeš

Běhal - Jurníček - Haluza - Š.Hanák

O.Halouzka - Lakomý - Petržela - Novák -Muzikant

F.Halouzka 

Střídali: Frys, Sobota, Valdéz, Veselý, Večeřa, Walter, Kucharčuk
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...

Úvod

Program od 29.10.2018

Ahoj Všem.

pondělní a úterní trénink se ruší.

Sejdeme se ve čtvrtek od 16,00.hod.

S podravem Trenér



tisk

Tréninky tělocvičny

Ahoj všem.
Tréninky budeme mít v těcto termínech.
 
6.11.2018 16,00-17,00 Čechovice umělka hřiště
8.11.2018 16,00-17,00 Čechovice umělka hřiště
13.11.2018 16,00-17,00 Čechovice umělka hřiště
15.11.2018 16,00-17,00 Čechovice umělka hřiště
 
OD 19.11.2018 již budeme v tělocvičnách.
 
pondělí Valentka malá 18.00-19.00
čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
 
Pokud nám počasí přes zimu dovolí budeme chodit ještě i ven,ale upřesníme vždy aktuálně.
více ...

Nominace 4.11.Želátovice

Ahoj Všem,

připomínám Nedělní odjezd autobusu do Želátovic.

Odjezd 7,15 hod z Čechovic.

Nominace: VŠICHNI !!!!

Trenér

více ...

Nominace 15.12.ŠTERNBERK

Turnaj Šternberk  Sobota 15.12.2018

Ročník  2006

Nominace: Váhala,Váhalová,Foukal,Šuhaj,Kačur,Šlézar,Žák,Závodský,Pohanka.

Sraz v hale ECCE HOMO,v blízkosti hradu Šternberk v 7,30 hodin.

Pokud potřebuje někdo odvoz potřebuji vědět nejpozději ve čvrtek na tréninku.

Trenér Pavel Gréza 776040030

více ...

Program tělocvičny Leden-Únor 2019

Program Leden-ÚNOR 2019
 
 
3.1.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
 
7.1.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
10.1.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
13.1.2019 Ročník 2007 Turnaj Šternberk
 
14.1.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
17.1.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
18.1.2019 Pátek tělocvična Sandra Krasická BOX  16,30-17,30
19.1.2019 Ročník 2006 Turnaj Šternberk
 
21.1.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
24.1.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
 
28.1.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
31.1.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
1.2..2019 Pátek tělocvična Sandra Krasická BOX 16,30-17,30
 
Jarní prázdniy tréninky nebudou jen v Neděli Turnaj.
 
9.2.2019 Ročník 2006 Turnaj Šternberk
 
11.2.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
14.2.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
15.2.2019 Pátek tělocvična Sandra Krasická BOX  16,30-17,30
 
 
18.2.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
21.2.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
23.2.2019 Ročník 2007 Turnaj Šternberk
 
25.2.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
28.2.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
 
Od Března se již bude trénovat venku v Čechovicích.
 
 
více ...
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí