rozpis zápasů ball
zavřít
Muži A: Slavoj Kojetín - Sokol Čechovice 2:2 (1:0) na PK 3:4 - Kolečkář, Běhal
Béčko prohrálo doma. Sokol Čechovice B - Sokol Vícov 2:3 (1:2) - Hodulák, Jančík
Áčko v semifinále krajského poháru prohrálo v Lipníku 5:1 (3:1) - branka Frys.

Aktuality

Muži B: Sokol Určice B - Sokol Čechovice B 3:1 (1:1)

17.kolo hráno v Určicích dne 21.4.2019
Branka:
1:1 Žídek (Foret) 32.min.
Sestava:

Švéda

F.Hanák - Šťastný - Wolker - Začal

Sedlák - Hodulák - Bilík - T.Vybíral

Foret - Žídek

Střídali:

57.min. Naicler (Sedlák), 85.min. Rozehnal (T.Vybíral)

Trenér:

Evžen Kučera

 

 

 

 

více ...

Dorost: Sokol Velké Losiny - Sokol Čechovice 2:3 (1:1)

17.kolo hráno ve Velkých Losinách dne 20.4.2019
Branky:
0:1 Grulich 7.min., 1:2 Kobliha 53.min., 2:3 Večeřa 88.min.
Sestava:

Pekař

J.Zabořil - Valdez - Smolka - V.Zabořil

Frohn - Naicler - Večeřa - Rozehnal

Páleník - Grulich

Střídali: Kobliha, Karásek, Robeš, Sobota, Horák, Šidliák
Trenér: Jan Naicler

 

více ...

Muži A: Sokol Čechovice - Sokol Dub 0:2 (0:1)

17.kolo

hráno v Čechovicích dne 14.4.2019
Branka:
-----
Sestava:

Klimeš 

Kupka - P.Zapletal I. - Walter - Š.Hanák

Muzikant - Běhal - Lakomý - Frys

Halouzka - Matula

Střídali: 46.min. Haluza (P.Zapletal I.), 46.min. Zacpal (Frys), 72.min. Kolečkář (Kupka), 78.min. Chmelík (Haluza)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...

Dorost : Sokol Čechovice - FK Jeseník 5:0 (3:0)

16.kolo hráno v Čechovicích dne 7.4.2019
Branky:
1:0 Páleník 23.min., 2:0 Valdez 24.min., 3:0 Grulich 44.min., 4:0 Naicler penalta 60.min., 5:0 Grulich 63.min.
Sestava:

Pekař

J.Zabořil - Kobliha - Sobota - Smolka

Frohn - Naicler - Večeřa - Rozehnal

Páleník - Grulich

Střídali: V.Zabořil, Valdez, Horák, Robeš
Trenér: Jan Naicler
více ...

Muži A: Sokol Chomoutov - Sokol Čechovice 0:3 (0:2)

16.kolo

hráno v Chomoutově dne 6.4.2019
Branky:
0:1 Halouzka (Matula) 2.min.,  0:2 Haluza 44.min., 0:3 Haluza (Matula) 58.min.
Sestava:

Klimeš 

Kupka - P.Zapletal I. - Haluza - Š.Hanák

Muzikant - Zacpal - Matula - Lakomý - Frys

Halouzka

Střídali: 64.min. Běhal (Frys), 69.min. Pospíšil (Matula), 79.min. Chmelík (Muzikant), 84.min. Walter (Halouzka)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...

Úvod

Program od 29.10.2018

Ahoj Všem.

pondělní a úterní trénink se ruší.

Sejdeme se ve čtvrtek od 16,00.hod.

S podravem Trenér



tisk

Tréninky tělocvičny

Ahoj všem.
Tréninky budeme mít v těcto termínech.
 
6.11.2018 16,00-17,00 Čechovice umělka hřiště
8.11.2018 16,00-17,00 Čechovice umělka hřiště
13.11.2018 16,00-17,00 Čechovice umělka hřiště
15.11.2018 16,00-17,00 Čechovice umělka hřiště
 
OD 19.11.2018 již budeme v tělocvičnách.
 
pondělí Valentka malá 18.00-19.00
čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
 
Pokud nám počasí přes zimu dovolí budeme chodit ještě i ven,ale upřesníme vždy aktuálně.
více ...

Nominace 4.11.Želátovice

Ahoj Všem,

připomínám Nedělní odjezd autobusu do Želátovic.

Odjezd 7,15 hod z Čechovic.

Nominace: VŠICHNI !!!!

Trenér

více ...

Nominace 15.12.ŠTERNBERK

Turnaj Šternberk  Sobota 15.12.2018

Ročník  2006

Nominace: Váhala,Váhalová,Foukal,Šuhaj,Kačur,Šlézar,Žák,Závodský,Pohanka.

Sraz v hale ECCE HOMO,v blízkosti hradu Šternberk v 7,30 hodin.

Pokud potřebuje někdo odvoz potřebuji vědět nejpozději ve čvrtek na tréninku.

Trenér Pavel Gréza 776040030

více ...

Program tělocvičny Leden-Únor 2019

Program Leden-ÚNOR 2019
 
 
3.1.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
 
7.1.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
10.1.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
13.1.2019 Ročník 2007 Turnaj Šternberk
 
14.1.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
17.1.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
18.1.2019 Pátek tělocvična Sandra Krasická BOX  16,30-17,30
19.1.2019 Ročník 2006 Turnaj Šternberk
 
21.1.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
24.1.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
 
28.1.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
31.1.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
1.2..2019 Pátek tělocvična Sandra Krasická BOX 16,30-17,30
 
Jarní prázdniy tréninky nebudou jen v Neděli Turnaj.
 
9.2.2019 Ročník 2006 Turnaj Šternberk
 
11.2.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
14.2.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
15.2.2019 Pátek tělocvična Sandra Krasická BOX  16,30-17,30
 
 
18.2.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
21.2.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
23.2.2019 Ročník 2007 Turnaj Šternberk
 
25.2.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
28.2.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
 
Od Března se již bude trénovat venku v Čechovicích.
 
 
více ...
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí