rozpis zápasů ball
zavřít
B mužstvo zvítězilo v Olšanech 1:3 (1:1) - Konečný, J.Klváček, Muzikant.
Áčko porazilo v posledním zápase Plumlov 5:0 (3:0) - 2x Ján, 2x Frys, Haluza.
Dorost zvítězil ve Šternberku 2:6 (1:3) - 2x Karásek, 2x Sobota, Růžička, Valdez

Aktuality

Dorost: Sokol Čechovice - FC Želatovice 2:2 (1:2) na PK 2:3

7.kolo hráno v Čechovicích 25.9.2019
Branky:
1:1 Růžička 31.min., 2:2 vlastní 59.min.
 
Penaltový rozstřel :
1.série: 0:0 Valdez nedal, 0:1 hosté proměnili
2.série: 1:1 Naicler, 1:2 hosté proměnili
3.série: 2:2 Sobota, 2:2 hosté nedali
4.série: 2:2 Růžička nedal, 2:3 hosté proměnili
5.série: 2:3 Řehák nedal - prohra
Sestava:

Chlapčák

Svoboda - Sobota - Řehák - Linney Charles 

J.Zabořil - Naicler - Večeřa - Rozehnal  

Karásek - Růžička

Střídali: Horák, Klimeš, Lenz, Zatloukal, V.Zabořil
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva: Marek Začal
více ...

Muži A: 1.HFK Olomouc B - Sokol Čechovice 2:1 (2:0)

8.kolo

hráno v Olomouci 22.9.2019
Branka:
2:1 Walter (O.Halouzka) 86.min.
Sestava:

Klimeš

Veselý - Haluza - Walter - Š.Hanák

Pospíšil - Novák - Lakomý - Běhal

F.Halouzka - Muzikant

Střídali: 41.min. Kolečkář (Novák), 46.min. Hatle (Běhal), 62.min. Frys (Pospíšil), 81.min. Páleník (Veselý), 83.min. O.Halouzka (Muzikant)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

 

více ...

Muži B: TJ Biskupice - Sokol Čechovice B 4:2 (2:2)

4.kolo hráno v Biskupicích dne 22.9.2019
Branky:
1:1 J.Klváček (Horák) 6.min., 2:2 J.Klváček penalta 38.min.
Sestava:

Švéda

Chmelík - Zacpal - Jano - Ján

J.Klváček - Matula - Pa.Haluza - Horák

Jahl - Jansa

Střídali:

P.Nakládal, Sedlák, Konečný, M.Klváček, R.Kravák

Trenér:

Stanislav Bilík

Vedoucí mužstva:

Lubomír Meixner

 

 

 

více ...

Muži A: Sokol Čechovice - FC Kostelec na Hané 7:1 (4:0)

7.kolo

hráno v Čechovicích 15.9.2019
Branky:
1:0 F.Halouzka (Novák) 12.min., 2:0 Haluza (Muzikant) 32.min., 3:0 F.Halouzka (Hatle) 38.min., 4:0 F.Halouzka (Lakomý) 39.min., 5:0 Novák (Pospíšil) 66.min., 6:0 F.Halouzka (Š.Hanák) 77.min., 7:0 Běhal (Frys) 79.min. 
Sestava:

Klimeš

Veselý - Haluza - Walter - Š.Hanák

Novák - Kolečkář - Lakomý - Hatle

F.Halouzka - Kolečkář

Střídal: 46.min. P.Zapletal I. (Walter), 52.min. Pospíšil (Kolečkář), 64.min. Běhal (Muzikant), 76.min. Frys (Novák), 83.min. Frohn (F.Halouzka)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...

Muži B: Sokol Čechovice B - Sokol Bedihošť 10:0 (4:0)

3.kolo hráno v Čechovicích dne 14.9.2019
Branky:
1:0 J.Nakládal (Matula) 3.min., 2:0 Jahl  (Jansa) 24.min., 3:0 Ján (Sedlák) 31.min., 4:0 M.Klváček  44.min., 5:0 Jano (Matula) 56.min., 6:0 Ján 61.min., 7:0 J.Klváček (Ján) 71.min., 8:0 Sedlák 75.min., 9:0 J.Klváček(Bilík) 79.min., 10:0 J.Klváček (Ján) 86.min.
Sestava:

Švéda

Chmelík - Bilík - Jano - Sedlák

J.Klváček - Matula - Ján - Jansa

Jahl - J.Nakládal

Střídali:

Cygal, M.Horák, Jodl, M.Klváček, R.Kravák

Trenér:

Stanislav Bilík

Vedoucí mužstva:

Martin Bilík

 

 

 

více ...

Úvod

Program od 29.10.2018

Ahoj Všem.

pondělní a úterní trénink se ruší.

Sejdeme se ve čtvrtek od 16,00.hod.

S podravem Trenér



tisk

Tréninky tělocvičny

Ahoj všem.
Tréninky budeme mít v těcto termínech.
 
6.11.2018 16,00-17,00 Čechovice umělka hřiště
8.11.2018 16,00-17,00 Čechovice umělka hřiště
13.11.2018 16,00-17,00 Čechovice umělka hřiště
15.11.2018 16,00-17,00 Čechovice umělka hřiště
 
OD 19.11.2018 již budeme v tělocvičnách.
 
pondělí Valentka malá 18.00-19.00
čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
 
Pokud nám počasí přes zimu dovolí budeme chodit ještě i ven,ale upřesníme vždy aktuálně.
více ...

Nominace 4.11.Želátovice

Ahoj Všem,

připomínám Nedělní odjezd autobusu do Želátovic.

Odjezd 7,15 hod z Čechovic.

Nominace: VŠICHNI !!!!

Trenér

více ...

Nominace 15.12.ŠTERNBERK

Turnaj Šternberk  Sobota 15.12.2018

Ročník  2006

Nominace: Váhala,Váhalová,Foukal,Šuhaj,Kačur,Šlézar,Žák,Závodský,Pohanka.

Sraz v hale ECCE HOMO,v blízkosti hradu Šternberk v 7,30 hodin.

Pokud potřebuje někdo odvoz potřebuji vědět nejpozději ve čvrtek na tréninku.

Trenér Pavel Gréza 776040030

více ...

Program tělocvičny Leden-Únor 2019

Program Leden-ÚNOR 2019
 
 
3.1.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
 
7.1.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
10.1.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
13.1.2019 Ročník 2007 Turnaj Šternberk
 
14.1.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
17.1.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
18.1.2019 Pátek tělocvična Sandra Krasická BOX  16,30-17,30
19.1.2019 Ročník 2006 Turnaj Šternberk
 
21.1.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
24.1.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
 
28.1.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
31.1.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
1.2..2019 Pátek tělocvična Sandra Krasická BOX 16,30-17,30
 
Jarní prázdniy tréninky nebudou jen v Neděli Turnaj.
 
9.2.2019 Ročník 2006 Turnaj Šternberk
 
11.2.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
14.2.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
15.2.2019 Pátek tělocvična Sandra Krasická BOX  16,30-17,30
 
 
18.2.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
21.2.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
23.2.2019 Ročník 2007 Turnaj Šternberk
 
25.2.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
28.2.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
 
Od Března se již bude trénovat venku v Čechovicích.
 
 
více ...
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí