FK Slavia Opava - Sokol Čechovice 0:2 (0:1)

Liška - T.Vybíral – Kumstát - Frohn

Nadymáček - L.Kravák - Halouzka – Valach

Kvapil - Bašný

Střídali:

41.min. Piňos (Frohn), 52.min. Vrána (Zápeca), 56.min. Černý (Liška), 73.min. Borovský (Bašný)

Trenér: Jaroslav Liška
Asistenti : Josef Liška, František Mikulka
Vedoucí mužstva:

Luděk Piňos

Naši mladí začali zápas s velkou chutí a aktivitou, zatlačili domácí na jejich vlastní polovinu a ve 2. min. vstřelil první branku Filip Halouzka po rohovém kopu Petra Bašného. Celý první poločas jsme měli územní převahu, ale další branku jsme v tomto poločase nevstřelili. Do druhé půle nastoupili domácí velice aktivně a snažili se zvrátit vývoj zápasu na svojí stranu, měli výraznou územní převahu, ale naši hráli v defenzivě skvěle a nedovolili domácím skórovat. V 76. mim. pronikl domácí obranou Filip Halouzka a pečetil na konečných 2:0.

více ...31.10.2015

FK Slavia Orlová-Lutyně - Sokol Čechovice 2:4 (0:1)

13.kolo

hráno v Orlové dne 28.10.2015
Branky : 0:1 Kumstát, 0:2 Kvapil, 2:3 Piňos, 2:4 Kvapil

Zápeca

Liška - T.Vybíral – Klemsa - Kumstát

Střídali:

41.min. Vrána (Zápeca), 47.min. Frohn (Liška), 49.min. Černý (Kumstát), 60.min. Piňos (Valach), 75.min. Borovský (Bašný)

Luděk Piňos

Našim mladším dorostencům se podařilo udržet výkonnost z posledních zápasů. Hýřili pohybem , bojovností, aktivitou. Ve 12. minutě otevřel skóre utkání nádhernou střelou asi z 20-ti metrů Jarda Kumstát – 0:1. Po poločase jsme pokračovali v solidním výkonu. Tomáš Kvapil po individuální akci zvýšil v 51.min na 0:2. V rozmezí 58. až 62.min jsme si dovolili menší výpadek a soupeř dvěma střelami z větších vzdáleností srovnal na 2:2. V 69.min se před brankou soupeře nejlépe orientoval Peťa Piňos a zblízka vrátil našim vedení  - 2:3. V 70. minutě našel Peťa Piňos centrovanou přihrávkou do šestnáctky soupeře Peťu Bašného , ten sklepl Tomáši Kvapilovi a náš nejlepší střelec posledních zápasů nezaváhal -  2:4 . Naši mají ještě rezervy
v proměňování šancí. Vítězství mohlo být daleko výraznější.

více ...28.10.2015

Sokol Čechovice – FK Nový Jičín 3:1 (1:0)

Střídali:

25.min. Šteigl (T.Vybíral), 41.min. Vrána (Zápeca), 41.min. Piňos (Černý), 67.min. Borovský (Frohn)

Luděk Piňos

Naši mladší dorostenci podali po celý zápas výborný výkon a zaslouženě zvítězili. Dvě branky vstřelil Tomáš Kvapil ( 26. a 54.min) a jednu Petr Bašný ( 48.min). Za bojovnost, nasazení a dodržování herního stylu je třeba všem klukům z mladšího dorostu poděkovat.