rozpis zápasů ball
zavřít
Z Postřelmova vezeme 3 body !!! TJ Postřelmov - Sokol Čechovice 1:2 (0:2) - Trajer, J.Šteigl
Béčko prohrálo vysoko ve Vrahovicích. Sokol Vrahovice - Sokol Čechovice "B" 6:2 (4:0) - Potetenin, Foukal
"A" dorost: Sokol Čechovice - SK Chvalkovice 2:4 (0:1), "B" dorost: Sokol Čechovice "B" - FC Lužice 3:4 (1:1)

Aktuality

Muži B : Sokol Vrahovice - Sokol Čechovice B 4:1 (1:1)

21.kolo hráno ve Vrahovicích dne 6.5.2017
Branka:
0:1 Jansa (Jančík) 27.min.,
Sestava:

Zelinka

Kupka - F.Hanák- Prášil - Bontempo

Foret - Halouzka - Jančík - Skoumal

Wolker - Jansa

Střídali:

70.min. Meixner (Wolker), 80.min. Růžička (Jansa)

Trenér:

Rudolf Valný

Hodnocení trenéra Rudolfa Valného pro Prostějovský Večerník :

"Zase jsme měli problém dát jedenáct lidí dohromady. Připraveni jsme ale byli dobře. Drželi jsme taktiku, hráči ze sebe vydali vše. Bojovali, vytvořili si šance. Měli jsme ze hry více, soupeře jsme zaskočili. Srazily nás chyby v obraně, je vidět, že nejsme sehraní. Kluky ale musím za výkon pochválit, víc by zápasu slušela remíza."

více ...

Mladší dorost : FK Jeseník - Sokol Čechovice 1:2 (0:2)

21.kolo hráno na hřišti v Jeseníku 6.5.2017
Branky:

0:1 Růžička 1.min., 0:2 Pátek 37.min. 

Sestava:

Navrátil

Sklenář - F.Baroš - D.Baroš - Schuster 

Frohn - Valdez - Hájek - Krčal

Pátek - Růžička 

Střídali: 58.min. Moural (Pátek), 70.min. Smolka (Krčal),
Vedoucí mužstva: Martin Pytela

   Na čechovický mladší dorost o víkendu čekal soupeř z nejspodnějších pater tabulky, jak jsme se již však mohli několikrát přesvědčit, zápasy proti papírově slabším soupeřům našim hráčů zas tak příliš nevycházejí. Jeseník se nacházel před zápasem na předposledním místě jen o skóre před Frenštátem, začátek zápasu tabulkovému postavení odpovídal. Hned po úvodním hvizdu se ukázalo, kdo vstával v sobotu před šestou hodinou ranní a byl tak již dostatečně probrán, na rozdíl od domácích. Ačkoliv se rozehrávky ujal domácí útočník, okamžitým vysunutým presinkem získal skvěle míč Krčal a naservíroval jej RŮŽIČKOVIi, který si vzpomněl na závěr minulého zápasu, jak krásný pocit to je, když se rozvlní síť, 0:1. Nápor hostů nepřestával, ovšem skóre se neměnilo. Až to vypadalo, že za to, co vše bylo především dvojicí Růžička – Pátek spáleno, musí přijít trest. Po pár minutách hry jsme branku konečně dokázali trefit, z pozice levého beka se do centru položil hlavičkující Schuster, ovšem orazítkoval pouze břevno. Uklidňující druhý gól tak musel vzít na svá bedra PÁTEK a po kličce gólmanovi zasunul do prázdné brány, 0:2. Naprostá dominance byla ukončena až poločasovým hvizdem. V druhé půli byl prvních dvacet pět minut obraz hry naprosto totožný s první půlkou, ovšem tentokrát nikdo nebyl schopen gólmana prostřelit. Nepodařilo se to ani Frohnovi s Hájkem, kteří se tak úspěšně přidali mezi hlavní spalovače utkání k Růžičkovi s Pátkem. Po prostřídání, kdy na hrací plochu přišel Moural se Smolkou, se hra vyrovnala a po ojedinělém nákopu přišel konečně onen zmiňovaný trest, kdy domácí hlavou snížili, 1:2. Naštěstí však i přes rádoby závěrečný nápor Jeseník nevyrovnal, a tak si Čechovice připsaly do tabulky další tři body.

    Hodnocení trenéra: První poločas mě potěšil, a to především díky předvedené hře, ne kvůli skóre, to mělo být mnohonásobně vyšší. Je sice dobře, že se opět prosadilo naše útočné duo, gólů však mělo být více, a to nejen od nich. Vyzdvihl bych také kvalitně pracující záložní formaci, především pak Valdeze s Hájkem, kteří dokázali domácí ve středu pole jednoznačně přehrát a vytvářeli tak šance pro křídla. K nim se ještě přidal Schuster, který dobře podporoval útok. Kromě spálených šancí mě pak mrzí ještě to, že náhradníci nezachytili nastolené tempo zápasu a bylo evidentní, že mužstvo neoživili tak, jak měli. Stále je na čem pracovat, příští týden nás čekají Hranice a to je soupeř, s nímž si neproměnit takové šance jako dnes, dovolit nemůžeme.

více ...

Muži A : Sokol Čechovice - FK Slavonín 3:0 (1:0)

20.kolo hráno v Čechovicích dne 30.4.2017
Branky:
1:0 Kolečkář penalta 39.min., 2:0 Hatle (Matula) 74.min., 3:0 T.Bilík (Pospíšil) 87.min. 
Sestava:

Polák

Ján - Jano - Lakomý - Frys

Novák - Kolečkář - Hatle - Matula

Klváček - Haluza

Střídali: 14.min. Š.Hanák (Ján), 69.min. Pospíšil (Klváček), 84.min. Bilík (Haluza), 89.min. Skoumal (Novák), 90.min. Hruban (Matula)  
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva :

Petr Klimeš

   Do utkání jsme vstoupili aktivně. Do první příležitosti se dostal v 5.min. Pepa Klváček, ale jeho hlavičku golman Slavonína zkušeně lapil. Druhá Pepova šance o 5 minut později už byla z kategorie "velká".  Pěkný centr od Nováka Klváček patičkou usměrnil, bohužel jen do tyče.  V 17.minutě přišla asi největší příležitost hostí v první půli. Na velkém vápně si nachystal útočník Slavonína míč ke střele, která ale k našemu štěstí jen těsně minula levou tyč.Sedm minut před koncem prví půle jsme se dostali do vedení. Petr Haluza byl faulován ve vápně a Fana KOLEČKÁŘ nekopromisně z penalty zavěsil.

   Prvních 20 minut druhé půle patřilo hostům, nemohli jsme se dostat k naší hře a docela jsme si koledovali o vyrovnávací branku. Největší šanci, asi ze tří metrů, lapil  Kuba Polák. Uklidnění  pro naše barvy přišlo v 74.min. Tomáš Matula poslal pěkný centr z levé strany před bránu, kde byl téměř osamocený Matěj HATLE a rozvlnil síť na 2:0. Definitivní potvrzení našich tří bodů přidal střídající Tomáš BILÍK, kterého před bránou našel krásně Pospíšil a bylo to 3:0.

 

více ...

Mladší dorost : Sokol Čechovice - FK Šumperk B 3:2 (0:0)

20.kolo hráno na hřišti v Biskupicích 29.4.2017
Branky:

1:1 Frohn 60.min., 2:2 Růžička 73.min., 3:2 Růžička 74.min. 

Sestava:

Navrátil

Sklenář - F.Baroš - D.Baroš - Schuster 

Frohn - Valdez - Hájek - Krčal

Pátek - Růžička 

Střídali: 61.min. Handl (Pátek), 63.min. Moural (Krčal), 78.min. M.Vybíral (Růžička)
Vedoucí mužstva: Magda Schusterová

    Náš mladší dorost hostil svého soupeře pro 20.kolo, stejně staré fotbalisty ze Šumperka, opět v azylovém prostředí, tentokrát však kvůli nepříznivému počasí v předešlých dnech v nedalekých Biskupicích. Ani na lavičce nebyl tentokrát nemocný Páleník, jinak byli čechovičtí kompletní včetně posil ze starších žáků, kteří se tentýž den ráno protrápili v Konici k vítězství na penalty. První polovina se nesla především v taktickém duchu, dvě šance hostů vychytal Navrátil, na druhé straně hrozily Čechovice především ze standardních situací. Nejvíce pak ohrozil skoro napnutou síť za zády šumperského gólmána Filip Baroš, jeho pokus však zastavila tyč. Žádná nebezpečnější akce se již neudála, poločas sudí Oulehla ukončil za bezbrankového stavu. Druhý poločas začal nejprve neshodami hostí s rozhodčím, kdy se hráčům soupeře nelíbilo neuznání sporného gólu, kdy Navrátil neudržel míč a hostující útočník jej dorazil do brány, údajně po faulu. I tak se však následně hostě radovali z vedení, ne však na dlouho, protože po rohovém kopu bleskově vyrovnal Frohn na 1:1. Následoval faul domácích v pokutovém území a ani další zápas mladšího dorostu se tak neobešel bez penalty, kterou Šumperk proměnil a dostal se do vedení 1:2. Následně však byli diváci na svatostánku v Biskupicích svědky znovuzrození  střelce Růžičky, který dvěma slepenými góly strhl vítězství v poměru 3:2 na stranu Čechovic.

 Hodnocení trenéra: „Spokojen jsem byl už po prvním poločase, oproti zápasu v Zábřehu to bylo jako den a noc. Zřejmě byl výkon ovlivněn i větším hřištěm oproti malinké umělce v minulém kole. Šumperk mi přišel jako daleko silnější protivník, bylo však krásně vidět, že minulý týden jsme si zápas prohráli sami. Ačkoliv k jednotlivcům výtky byly, jako tým jsme působili kompaktně a dodržovali taktiku. Druhý poločas pak byl divočejší, vše začalo dohady hostů s rozhodčím, neuznaným gólem, penaltou... Jsem rád, že jsme se prosadili gólově konečně i ze standardky, Šumperk měl především s rohovými kopy veliké problémy, škoda, že jich nebylo více. A úplně největší radost mi pak udělaly první dvě střely na jaře v podání Marka Růžičky a také jeho první dva góly znamenající vítězství, ačkoliv u toho druhého byla ještě důležitější práce Filipa Baroše.

více ...

Starší dorost : Sokol Čechovice - FK Šumperk B 2:2 (1:0)

20.kolo hráno v Biskupicích dne 29.4.2017
Branky:

1:0 Halouzka 40.min., 2:2 Skalník  79.min.

Sestava:

Zápeca

Valach - L.Kravák - Kumstát - Hanák

Hruban - Mucha - Halouzka - Sedlák

Šteigl - Skoumal

Střídal: 34.min. Skalník (Valach), 74.min. T.Vybíral (Šteigl)
Trenér: Josef Šteigl

   Naši starší dorostenci svedli na náhradním hřišti v Biskupicích se soupeřem ze Šumperka velmi zajímavou bitvu. Hned na záčátku utkání dvakrát orazítkovali levou tyč, z čehož druhá šance byla více než stoprocentní. Měli jsme i více ze hry, ale převahu jsme dokázali zúročit až těsně před koncem, když se krásně hlavou po rohu prosadil Filip HALOUZKA. Ve druhém poločase ale měl více ze hry soupeř, který během dvou minut, v 75. a 77.min. otočil i vývoj skóre na 1:2. Naštěstí se naši kluci nevzdali o o chvíli později zásluhou Honzy SKALNÍKA vyrovnali na 2:2. Tento stav pak zůstal i po závěrečném hvizdu rozhodčího. Byl to  velmi hezký a bojovný zápas.

více ...
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí