rozpis zápasů ball
zavřít
22.kolo I.A třídy : Sokol Čechovice - Sokol Protivanov 6:0 (2:0) - 3x Šteigl, Halouzka, Walter, Muzikant
POSTUP !!! POSTUP !!! POSTUP !!! Od nové sezóny budeme hrát krajský přebor !!!
23.kolo I.A třídy : FK Slavonín - Sokol Čechovice 0:4 (0:2) - 2x Trajer, Šteigl, Halouzka

Aktuality

Muži A: Sokol Čechovice - FC Kostelec na Hané 7:1 (4:0)

7.kolo

hráno v Čechovicích 15.9.2019
Branky:
1:0 F.Halouzka (Novák) 12.min., 2:0 Haluza (Muzikant) 32.min., 3:0 F.Halouzka (Hatle) 38.min., 4:0 F.Halouzka (Lakomý) 39.min., 5:0 Novák (Pospíšil) 66.min., 6:0 F.Halouzka (Š.Hanák) 77.min., 7:0 Běhal (Frys) 79.min. 
Sestava:

Klimeš

Veselý - Haluza - Walter - Š.Hanák

Novák - Kolečkář - Lakomý - Hatle

F.Halouzka - Kolečkář

Střídal: 46.min. P.Zapletal I. (Walter), 52.min. Pospíšil (Kolečkář), 64.min. Běhal (Muzikant), 76.min. Frys (Novák), 83.min. Frohn (F.Halouzka)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...

Muži B: Sokol Čechovice B - Sokol Bedihošť 10:0 (4:0)

3.kolo hráno v Čechovicích dne 14.9.2019
Branky:
1:0 J.Nakládal (Matula) 3.min., 2:0 Jahl  (Jansa) 24.min., 3:0 Ján (Sedlák) 31.min., 4:0 M.Klváček  44.min., 5:0 Jano (Matula) 56.min., 6:0 Ján 61.min., 7:0 J.Klváček (Ján) 71.min., 8:0 Sedlák 75.min., 9:0 J.Klváček(Bilík) 79.min., 10:0 J.Klváček (Ján) 86.min.
Sestava:

Švéda

Chmelík - Bilík - Jano - Sedlák

J.Klváček - Matula - Ján - Jansa

Jahl - J.Nakládal

Střídali:

Cygal, M.Horák, Jodl, M.Klváček, R.Kravák

Trenér:

Stanislav Bilík

Vedoucí mužstva:

Martin Bilík

 

 

 

více ...

Dorost: Sokol Bohuňovice - Sokol Čechovice 1:0 (0:0)

5.kolo hráno v Bohuňovicích 14.9.2019
Branka:
-----
Sestava:

Pekař

J.Zabořil - Sobota - Naicler - Smolka

Linney Charles - Valdez - Večeřa - Robeš  

Karásek - Růžička

Střídali: Horák, Šidliák, Lenz, Zatloukal, V.Zabořil, Grulich
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva: Marek Začal

 

více ...

Muži A: Sokol Plumlov - Sokol Čechovice 2:1 (1:0)

Seminále poháru

hráno v Plumlově 11.9.2019
Branky:
2:1 Chmelík  72.min.
Sestava:

P.Zapletal II.

Sobota - Běhal - P.Zapletal I. - Ján

Frys - Hatle - Matula - Lakomý - Pospíšil

F.Halouzka

Střídali: 46.min. Veselý (Sobota), 46.min. Chmelík (Běhal), 46.min. Muzikant (Frys), 46.min. Klváček (F.Halouzka), 76.min. Š.Hanák (Matula)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...

Dorost: Sokol Plumlov/Určice - Sokol Čechovice 1:2 (0:1)

3.kolo hráno v Plumlově 4.9.2019
Branky:
0:1 Valdez 13.min., 1:2 Sobota 88.min.
Sestava:

Pekař

Svoboda - Sobota - Řehák - Smolka

J.Zabořil - Valdez - Robeš - Naicler 

Karásek - Růžička

Střídali: Horák, Šidliák, Rozehnal, V.Zabořil, Linney Charles, Grulich, Zatloukal
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva: Marek Začal

 

více ...

Úvod

Program na příští týden

Ahoj Všem,

upřesnuji program.

Sobota  28.9.2019 zápas s Olšany sraz v 8,15 v Olšanech.

PO 30.9. Trénink 16,30-17,45 v Čechovicích.

ST 2.10. Zápas se Želatovicemi sraz 15,15 v Čechovicích.

CT 3.10.Trénink 16,30-17,45 v Čechovicích.

SO 5.10. Zápas s Kozlovicemi sraz 10,00 v Čechovicích.

 

Trenér Pavel Gréza

776040030

 



tisk

Program do konce sezony

Ahoj Všem,

upřesnuji program.

Neděle zápas  3.11.2019 zápas s Konicí odjezd z  Čechovic 7,30hod autobusem.Začátek 9,00 hod.

Nominace: všichni!!!!!!!

UT 5.11.Trénink 16,30-17,30 v Čechovicích.

CT 7.11.Trénink 16,30-17,30 v Čechovicích.

Neděle zápas  10.11.2019 zápas s Nezamyslicemi odjezd 11,15 z ČECHOVIC.

 Nominace: všichni!!!!!!!

 

Pak již budou tráninky v tělocvične do konce roku takto.

V případě počasí mohou být změny.

Zš Železného

úterý 15.30 - 17.00 mladší žáci
čtvrtek 16.00 - 17.00 mladší žáci
více ...

Program do konce sezony

Aho Všem,

upřesnuji program do konce sezony.

3.12. UT - trénink ZŠ Železného 15,30-17,00.

5.12. ČT - trénink ZŠ Železného 16,00-17,00.

7.12.  SO - Turnaj Němčice sraz na místě v 8,00 hod.

 

9.12. PO - Závěrečné posezení s rodiči.

Sraz 15,45 Kuželkárna adresa  Anenská 207/11, 796 01 Prostějov.

Od 16,00-18,00 kuželky a prosím rodiče,hlavně maminky o něco dobrého nazub.

Posedíme pokecáme.

 

10.12. UT - trénink ZŠ Železného 15,30-17,00.

12.12. ČT - trénink ZRUŠEN

 

Po tomto tréninku ukončíme pro tento rok,a sejdeme se na prvním tréninku 7.1.2020.

Vpřípadě dotazů volejte.

P.Gréza 776040030

 

více ...

Nominace sobota 18.1.2020 Němčice

Ahoj,

turnaj Němčice na Hané.

Sraz  v sobotu 8,00 v Němčicích.

Nominace:

Gréza,Macháček,Vičar,Svačina,Procházka,Nerad,Benek,Rozehnal,Závodný,Chytil.

Trenér

více ...

Program do konce Března 2020

Program Zima

18.1. Turnaj Němčice r.2007

21.1. UT - trénink ZŠ Železného 15,30-17,00.

23.1. ČT - trénink ZŠ Železného 16,00-17,00.

28.1. UT - trénink ZŠ Železného 15,30-17,00.

30.1. ČT - trénink ZŠ Železného 16,00-17,00.

4.2. UT - trénink ZŠ Železného 15,30-17,00.

6.2. CT - trénink Čechovice umělka hřiště venek 16,30-17,30

10.2.-14.2. Volno Prázdniny

15. 2.Turnaj Němčice r.2007

18.2. UT - trénink ZŠ Železného 15,30-17,00.

20.2. CT - trénink Čechovice umělka hřiště venek 16,30-17,30

25.2. UT - trénink ZŠ Železného 15,30-17,00.

27.2. CT - trénink Čechovice umělka hřiště venek 16,30-17,30

3.3. UT - trénink Čechovice umělka hřiště venek 16,30-17,30

5.3.CT - trénink Čechovice umělka hřiště venek 16,30-17,30

7.3.SOBOTA Turnaj ml.ŽÁCI Čechovice za školou.

 

 

 

 

více ...
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí