rozpis zápasů ball
zavřít
Vítězem turnaje mladších žáků v Čechovicích, se stal tým Mostkovic, před Bruntálem a Vyškovem. Naši chlapci skončili čtvrtí.
Áčko porazilo ve třetím přípravném utkání TJ Vysočany 5:3 (2:0) - 2x Večeřa, Muzikant, F.Halouzka, Žídek..
V neděli 15.3. od 17.00 hod. odehrajeme čtvrtý přípravný zápas s FK Hlubočky na umělce 1.HFK Olomouc.

Aktuality

Muži B: Sokol Čechovice B - Haná Nezamyslice 4:1 (0:1)

18.kolo hráno v Čechovicích dne 27.4.2019
Branky:
1:1 Naicler (Bílý) 57.min., 2:1 Bílý (Naicler) 75.min., 3:1 Frohn (Jančík) 86.min., 4:1 Bílý (Naicler) 90.min.
Sestava:

P.Zapletal

Začal - Šťastný - Wolker - Žídek

Sedlák - Hodulák - Jančík - Němeček

Bílý - Foret

Střídali:

34.min. T.Vybíral (Sedlák), 46.min. Naicler (Žídek), 68.min. Frohn (Němeček), 84.min. Sobota (Foret)

Trenér:

Evžen Kučera

Vedoucí mužstva: 

Michal Prášil

 

 

 

 

více ...

Muži A: Sokol Čechovice - FC Kostelec na Hané 3:2 (2:0)

18.kolo

hráno v Čechovicích dne 21.4.2019
Branky:
1:0 Kolečkář penalta 18.min., 2:0 Halouzka (Muzikant) 44.min., 3:1 Chmelík (Frys) 74.min.
Sestava:

Klimeš 

Běhal - Zacpal. - Walter - Š.Hanák

Muzikant - Kolečkář - Lakomý - Matula

Halouzka - Pospíšil

Střídali: 64.min. Chmelík (Pospíšil), 72.min. Frys (Muzikant), 91.min. Kupka (Matula)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...

Muži B: Sokol Určice B - Sokol Čechovice B 3:1 (1:1)

17.kolo hráno v Určicích dne 21.4.2019
Branka:
1:1 Žídek (Foret) 32.min.
Sestava:

Švéda

F.Hanák - Šťastný - Wolker - Začal

Sedlák - Hodulák - Bilík - T.Vybíral

Foret - Žídek

Střídali:

57.min. Naicler (Sedlák), 85.min. Rozehnal (T.Vybíral)

Trenér:

Evžen Kučera

 

 

 

 

více ...

Dorost: Sokol Velké Losiny - Sokol Čechovice 2:3 (1:1)

17.kolo hráno ve Velkých Losinách dne 20.4.2019
Branky:
0:1 Grulich 7.min., 1:2 Kobliha 53.min., 2:3 Večeřa 88.min.
Sestava:

Pekař

J.Zabořil - Valdez - Smolka - V.Zabořil

Frohn - Naicler - Večeřa - Rozehnal

Páleník - Grulich

Střídali: Kobliha, Karásek, Robeš, Sobota, Horák, Šidliák
Trenér: Jan Naicler

 

více ...

Muži A: Sokol Čechovice - Sokol Dub 0:2 (0:1)

17.kolo

hráno v Čechovicích dne 14.4.2019
Branka:
-----
Sestava:

Klimeš 

Kupka - P.Zapletal I. - Walter - Š.Hanák

Muzikant - Běhal - Lakomý - Frys

Halouzka - Matula

Střídali: 46.min. Haluza (P.Zapletal I.), 46.min. Zacpal (Frys), 72.min. Kolečkář (Kupka), 78.min. Chmelík (Haluza)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...

Úvod

Program na příští týden

Ahoj Všem,

upřesnuji program.

Sobota  28.9.2019 zápas s Olšany sraz v 8,15 v Olšanech.

PO 30.9. Trénink 16,30-17,45 v Čechovicích.

ST 2.10. Zápas se Želatovicemi sraz 15,15 v Čechovicích.

CT 3.10.Trénink 16,30-17,45 v Čechovicích.

SO 5.10. Zápas s Kozlovicemi sraz 10,00 v Čechovicích.

 

Trenér Pavel Gréza

776040030

 



tisk

Program do konce sezony

Ahoj Všem,

upřesnuji program.

Neděle zápas  3.11.2019 zápas s Konicí odjezd z  Čechovic 7,30hod autobusem.Začátek 9,00 hod.

Nominace: všichni!!!!!!!

UT 5.11.Trénink 16,30-17,30 v Čechovicích.

CT 7.11.Trénink 16,30-17,30 v Čechovicích.

Neděle zápas  10.11.2019 zápas s Nezamyslicemi odjezd 11,15 z ČECHOVIC.

 Nominace: všichni!!!!!!!

 

Pak již budou tráninky v tělocvične do konce roku takto.

V případě počasí mohou být změny.

Zš Železného

úterý 15.30 - 17.00 mladší žáci
čtvrtek 16.00 - 17.00 mladší žáci
více ...

Program do konce sezony

Aho Všem,

upřesnuji program do konce sezony.

3.12. UT - trénink ZŠ Železného 15,30-17,00.

5.12. ČT - trénink ZŠ Železného 16,00-17,00.

7.12.  SO - Turnaj Němčice sraz na místě v 8,00 hod.

 

9.12. PO - Závěrečné posezení s rodiči.

Sraz 15,45 Kuželkárna adresa  Anenská 207/11, 796 01 Prostějov.

Od 16,00-18,00 kuželky a prosím rodiče,hlavně maminky o něco dobrého nazub.

Posedíme pokecáme.

 

10.12. UT - trénink ZŠ Železného 15,30-17,00.

12.12. ČT - trénink ZRUŠEN

 

Po tomto tréninku ukončíme pro tento rok,a sejdeme se na prvním tréninku 7.1.2020.

Vpřípadě dotazů volejte.

P.Gréza 776040030

 

více ...

Nominace sobota 18.1.2020 Němčice

Ahoj,

turnaj Němčice na Hané.

Sraz  v sobotu 8,00 v Němčicích.

Nominace:

Gréza,Macháček,Vičar,Svačina,Procházka,Nerad,Benek,Rozehnal,Závodný,Chytil.

Trenér

více ...

Program do konce Března 2020

Program Zima

18.1. Turnaj Němčice r.2007

21.1. UT - trénink ZŠ Železného 15,30-17,00.

23.1. ČT - trénink ZŠ Železného 16,00-17,00.

28.1. UT - trénink ZŠ Železného 15,30-17,00.

30.1. ČT - trénink ZŠ Železného 16,00-17,00.

4.2. UT - trénink ZŠ Železného 15,30-17,00.

6.2. CT - trénink Čechovice umělka hřiště venek 16,30-17,30

10.2.-14.2. Volno Prázdniny

15. 2.Turnaj Němčice r.2007

18.2. UT - trénink ZŠ Železného 15,30-17,00.

20.2. CT - trénink Čechovice umělka hřiště venek 16,30-17,30

25.2. UT - trénink ZŠ Železného 15,30-17,00.

27.2. CT - trénink Čechovice umělka hřiště venek 16,30-17,30

3.3. UT - trénink Čechovice umělka hřiště venek 16,30-17,30

5.3.CT - trénink Čechovice umělka hřiště venek 16,30-17,30

7.3.SOBOTA Turnaj ml.ŽÁCI Čechovice za školou.

 

 

 

 

více ...
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí